Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
15

Datum otevření výlohy:
15.02.2015

Mýdlárna ERDÉ

Jsme malá rodinná mýdlárna zabývající se výrobou přírodních , terapeutických,  ale i parfemovaných  mýdel. Přírodních tělových a pleťových balzámů , přísad do koupele.

               

Zakázkovou výrobou mýdel na míru , dárkových,  k různým příležitostem (svadby,narozeniny).

Všechny naše produkty vyrábíme odborně , s péčí a láskou a  jsou naprosto nesrovnatelné s běžnými komerčními produkty....

Víme po čem vaše pokožka touží a co potřebuje - po zdraví, čistotě, hebkosti, pevnosti, vláčnosti,výživě, relaxaci, uvolnění - toho všeho a ještě mnohem větších požitků dosáhnete, pokud při pravidelné péči o vaši pokožku budete používat mýdla a další výrobky, vyráběné tradiční šetrnou metodou v kvalitě bio, za použití čistě přírodních látek - mýdel z "mýdlárny ERDÉ".

 Produkty jsou SCHVÁLENY podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a Nařízení Evropského parlamentu a Rady č.1223/2009 o kosmetických přípravcích: STÁTNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM V PRAZE - centrum toxikologie a zdravotní bezpečnosti. Dále STÁTNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM -Národní referenční centrum pro kosmetiku.

 

        

 

 

 

Produkty výlohy