Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Magnetická tabule opatřená tabulovou barvou. Tabule funguje jako nástěnka na poznámky či dětské výtvory, na které dobře drží magnety a může se na ní kreslit  křídou. Tabule se přilepí na rovnou stěnu na oboustrannou lepící pásku 3M.

Strom je sestaven ze 2 částí. Každá část může být z jiné barvy dle přiloženého vzorníku. Dodání 3 týdny.

rozměr 160x100cm

informace:

MAGNETICKÁ TABULE

Tabule je kovová, takže na ní drží všechny druhy magnetů a zároveň má tabulový povrch, na který můžete kreslit klasickými křídami.

Francouzské vysoce kvalitní tabulové barvy na těchto tabulích vás svou škálou jistě nadchnou.

Barvu si můžete vybrat z přiloženého vzorníku a napsat v objednávce do poznámky dole.

Lepení tabule:

Tabuli na stěnu připevníte pomocí oboustranné lepicí pásky (součást tabule), která je připevněna na zadní straně tabule. Pečlivě zvolte místo kam chcete tabuli připevnit. Plocha stěny musí být rovná bez hrbolů, suchá a malba kvalitní neprašná - můžete zkontrolovat tím, že přejedete dlaní po stěně - pokud stěna pouští barvu doporučujeme místo, na které chcete tabuli lepit napenetrovat.

Odlepte ochranný pásek a silou přitiskněte ke stěně. Dlaněmi několikrát tlačte na tabuli po celé ploše tabule, aby se co nejvíce přilepila. Po chvilce znovu na tabuli zatlačte a zkontrolujte zda tabule na stěně opravdu dobře drží.

Pokud jsou stěny nerovné doporučujeme přilepit tabuli ke stěně vysokopevnostním lepidlem Mamut (lepidlo, kterým se lepí zrcadla na stěnu)

Kreslení na tabuli:

Na tabuli doporučujeme kreslit klasickou křídou. Křídu setřete vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Na tabuli nepoužívejte fixy na bázi akrylátu nebo s obsahem alkoholu.

Tabule jsou vyráběny na zakázku a dodání trvá cca 3 týdny

Další produkty výlohy