Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
3

Datum otevření výlohy:
22.03.2016

Betome

Betonové rámy Betome v sobě kombinují eleganci jemného dekoru starých zdobených rámů se surovostí a barvou přírodního materiálu. Vzniká tak nadčasové spojení, vkusný bytový doplněk, solitér, který je vhodný do všech typů interiérů. Rámy jsou vhodné k umístění kreseb, maleb, fotografií, zrcadel, nebo mohou být zavěšeny samostatně.

Díky drobným nedokonalostem, barevným nuancím a povrchové struktuře není žádný kus stejný, jako kusy předešlé. Právě proto má každý rám svůj specifický kód, obsahující označení typu rámu a za lomítkem jeho pořadové číslo.

Vzhledem ke hmotnosti rámu je nutné zvolit správný způsob zavěšení. Vhodná je hmoždinka a vrut s háčkem na zvolený typ zdi, tloušťka vrutu a jeho délka je závislá na hmotnosti každého kusu. Samotné upevnění rámu je snadné díky háčku v zadní části, který lze jednoduše vyměnit ze svislé polohy na polohu vodorovnou pomocí křížového šroubováku.
 

Produkty výlohy