Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

by Adrianet

O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
3

Datum otevření výlohy:
24.04.2015

by Adrianet

Dámy a pánové, vítejte!

Mé jméno je Alena Adrianet Heinrichová a jsem majitelkou a designérkou značky by Adrianet. Už jako malou holčičku mě fascinovaly ženy, které jsou odvážné a silné. Zatím co jiné holčičky chtěly být Růženkou, chtěla jsem být Xenou, princeznou bojovnicí. A přesně s touto myšlenkou vyrábím své šperky, které jsou určené pro všechny ženy, které jsou silné, odvážné a osobité. Pro ženy, které jsou rády samy sebou v tom nejčistším slova smyslu.

Mou specializací jsou šperkové topy – na hranici oblečení a šperku. Pokrývají větší část těla, a přesto jsou lehoučké. Osobitý doplněk, pod který Vám stačí hladké jednobarevné šaty. Báječně se hodí pro chvíle, kdy se chcete cítit opravdu výjimečně.

Značka byla založena v roce 2010 a šperky by Adrianet jste mohli vidět na výstavě Eclat de Mode – Bijorhca v Paříži, Prague Fashion Weekendu či přehlídce luxusního prádla Top Secret.

Produkty výlohy