Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
8

Datum otevření výlohy:
29.05.2015

DEBYT

DEBYT jsou Tereza a Tomáš. Naším domovem je mlýn na zbirožském potoce, kde žijeme s dětmi a širší rodinou. Hledali jsme způsob využití rozlehlých prostor staré usedlosti a zahořeli jsme pro nábytek a doplňky z 50. - 80. let minulého století. Zaplnili jsme s nimi půdy a začali předměty pomalu čistit, restaurovat a upravovat do podoby, která se nám líbí.

Rádi zachováváme původní vyznění nábytku, experimentujeme jen tam, kde nelze původnost zachovat kvůli poškození. Potahové látky na čalouněný nábytek vybíráme kvalitní a dbáme na pečlivé zpracování. Poškozený dřevěný nábytek je odborně zrestaurován. Všechny nabízené produkty (nábytek, svítidla, doplňky) jsou funkční, čisté a bezpečné, jen si je umístit do interniéru a těšit se z jejich autentického kouzla.

S každým zákazníkem jsme ochotni individuálně komunikovat, vybrat pro něj nejlepší způsob doručení či doplnit další informace o kousku, který zákazníka zaujal.

Děkujeme za vaše komentáře a přízeň a samozřejmě za váš nákup :-)

Produkty výlohy