Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
6

Datum otevření výlohy:
04.11.2015

DOrTy

DOrTy vznikly jako zábavný netradiční a velmi nezávislý projekt, který měl za cíl ušít jednoho textilního medvěda pro tehdy ročního syna zakladatelky a majitelky této značky a pokusit se zároveň si u toho nevypíchnout oko. Větší ambice do projektu vkládány nebyly.

Situace se nám však dramaticky vymkla z rukou  - v roce 2013 jsme se v Ústeckém kraji stali vítězi soutěže Rozjezdy, kterou pořádá společnost T-Mobile, DOrŤáci se objevili v několika lesklých "livestylových" časopisech, stali se nekorunovanými hvězdami několika letních festivalů a jarmarků a vůbec začali celkem intenzivně obsazovat (nejen) české domácnosti.

A stojí naši chlupáči opravdu za to??? No, nezbývá, než abyste výsledek posoudili sami:o)   

 

a KOHO u nás najdete???

V našem obchodě najdete zejména vačice a králíky ve formě polštářků z třešňových pecek, pak také polštářkových Muchláčů, zábavných klíčových Dortů nebo více či méně chlupaté deky nejen do kočárku jak jinak než s nášivkami našich Dorťáků.

Z ČEHO jsou naši obluďáci vyráběni???

Chlupaťáci jsou vyráběni z měkkého a prý moc příjemného plyše české výroby, který byl testován v ITC Zlín dle vyhlášky č.84/2001 Sb a puntíkatých bavlněných látek, zejména zahraniční výroby. Dorťáci jsou vycpáni dutým PES kuličkovým vláknem, které je tvarově stálé, má zdravotní atest a pochází od českého výrobce.


Hřejivé polštářky pak navíc ve svých bříškách ukrývají také třešňové pecky, které jsou nejenom báječným pomocníkem při problémech s bolavými bříšky, ale překvapivě třeba i se strašidly! A nahřáté navíc voní, jako když si otevřete třešňový kompot:o)
 

 

Produkty výlohy