Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Barnabáš, králičí usínáček s bio dečkou v kapsici

370
By DOrTy
Dočasně nedostupný
Bude skladem 25.04.2016

Králík Barnabáš je sice o kousek menší než ostatní DOrŤáci, ale tuhle drobnou "nevýhodu" hravě dožene svým mnohostranným využitím a funkčností. 

Barnabáš je totiž usínáček, což znamená, že je svému majiteli velmi nápomocen při někdy složitém procesu usínání v postýlce (Barnabáš pochopitelně funguje i při usínání na gauči, v autě, na dovolené, v letadle, autobuse, u babičky, na chatě, případně pod stanem...).

Pro náročné usínače je vybaven superspeciální nijak nebarvenou dečkou, jak jinak než v BIO kvalitě, kterou je možné dle libost žižlat, muchlat, cupovat, plácnout si ji přes obličej, nebo ji prostě chytit a pomocí ní tahat Barnabáše na předem vybrané místo v pelíšku. Tato báječná dečka je velmi pečlivě zašita do kapsičky na králičím bříšku, takže je nedílnou součástí chlupaťáka. V případě potřeby je možné ji celou šoupnout do kapsy - třeba aby se neumatlala.  

 

Další produkty výlohy