Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Dorka (králík) a Tobík (vačice) jsou noví třešňopeckatí superhrdinové speciálně laděni do podzimních - tak trochu švestkových  barev (jsou opravdu spíš fialovomodří než modří:o)

Jedná se opět o velmi zábavnou dvojici, která u vás doma nenechá nic na pokoji, je kapku hyperaktivní a nedokáže sedět dlouho na jednom místě. Nejoblíbenější pochoutkou jsou pro ně (překvapivě:o) švestky, a to v jakékoli podobě. Takže čerstvé švestky, švestkové kompoty, švestková povidla, koláče a buchty se švestkovou nápní, švestkové knedlíky - na to všechno je nalákáte a během vteřin budou u vás škemrat aspoň o kousek.

Má to však jeden háček - nemají rádi švestky v kombinaci s mákem, takže s touhle oblíbenou kombinací u nich rozhodně nepochodíte (stejně jako se švestkovou omáčkou na maso a slivovicí, k té se ani nepřiblíží a když, strašlivě prskají už z dálky).

 

CENA JE ZA JEDNOHO TŘEŠŇOPECKATÉHO SUPERHRDINU - do poznámky k objednávce, prosím, připište kterého ze švestkové dvojky objednáváte (Dorka - králík, Tobík - vačice:o))

 

Dorka a Tobík patří do party tzv. třešňopeckatých superhrdinů se speciálním zaměřením na miminka a batoláky - ve svém bříšku ukrývají polštářky z třešňových pecek, které se po zahřátí v mikrovlnné či klasické troubě optimálně přizpůsobí lidskému tělu a vyzařují příjemné přírodní teplo.

Naši superhrdinové tak pomáhají ulevit od bolavého bříška, zahřát studené tlapky, případně pomoci při problémech s usínáním v postýlce.

Když si budete přát, aby vás naopak ochladili, stačí je přemístit na pár minut do mrazáku a skvělí pomocníci při horečce, či oteklých a bolavých tlapkách jsou opět tu:o)

Velkou předností hřejivých polštářků plněných třešňovými peckami je fakt, že je bez obav lze prát v pračce. Běžné polštářky plněné obilnými zrny do vody nesmí.

Pytlík s třešňovými peckami, který kromě hlavy vyplňuje celé jejich tělíčko, se dá z Dorotky a Tobíka vytáhnout otvorem v zádech (to zní trochu strašidelně, ale je to jednoduché, žádná hrůza:o)

Tobík s Dorotkou jsou ušiti z přírodního kojeneckého plyše v kombinaci s švestkovou bavlněnou látkou z kolekce Ta Dot od Michael Miller Fabrics, navíc jsou ještě vybaveni praktickou žlutou kapsičkou.

Vyplněni jsou dutým kuličkovým vláknem (hlava) a pytlíkem s třešňovými peckami o vel. cca 15x14 cm (250 g třešňových pecek).

Čumáček je z černého filcu, oči vyšity bavlnkou.

Údržba: všechny jejich části nemají s praním vůbec žádný problém, nejraději se koupou v mýdlové vodě, ale i v pračce při 30°C.

Velikost: v: cca 26 cm (mimo ušisek), š: cca 15 cm

Další produkty výlohy