Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Eliška, veselá třešňopeckatá slečna

470
By DOrTy
Dočasně nedostupný
Bude skladem neznámo kdy

Králičí slečna Eliška patří do party třešňopeckatých superhrdinů se speciálním zaměřením na miminka a batoláky - ve svém bříšku ukrývá polštářek z třešňových pecek, které se po zahřátí v mikrovlnné či klasické troubě optimálně přizpůsobí lidskému tělu a vyzařují příjemné přírodní teplo.

Naše superhrdinka tak pomáhá ulevit od bolavého bříška, zahřát studené tlapky, případně pomoci při problémech s usínáním v postýlce.

Když si budete přát, aby vás naopak ochladila, stačí ji přemístit na pár minut do mrazáku a skvělá pomocnice při horečce, či oteklých a bolavých tlapkách je opět tu:o)

Velkou předností hřejivých polštářků plněných třešňovými peckami je fakt, že je bez obav lze prát v pračce. Běžné polštářky plněné obilnými zrny do vody nesmí.

A jaká že Eliška vlastně je? Je to králičí slečna, která nezkazí žádnou legraci. Pokud se vám náhodou ztratí z očí, vězte, že ji najdete nejspíš na stromě, jak visí hlavou dolu, nebo na nejbližší skluzavce:o) Eliška miluje kulajdu, mrkev a opečený chleba s máslem, naopak nesnáší rajčata, celer, kávu, mléko a hloupé tlachání o ničem.   

 

Pytlík s třešňovými peckami, který kromě hlavy vyplňuje celé její tělíčko, se dá z Elišky vytáhnout otvorem v zádech (to zní trochu strašidelně, ale je to jednoduché, žádná hrůza:o)

 

Eliška je ušita ze světlounce hnědého kojeneckého plyše v kombinaci s růžovou bavlněnou látkou, navíc je ještě vybavena praktickou fialovou puntikatou kapsičkou.

Vyplněna je dutým kuličkovým vláknem (hlava) a pytlíkem s třešňovými peckami o vel. cca 15x14 cm (250 g třešňových pecek).

Čumáček je z černého filcu, oči vyšity bavlnkou.

 

Údržba: všechny její části nemají s praním vůbec žádný problém, nejraději se koupe v mýdlové vodě, ale i v pračce při 30°C.

Velikost: v: cca 26 cm (mimo ušisek), š: cca 15 cm

Králík jako takový je autorská hračka - dekorativní předmět.

Další produkty výlohy