Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

František,hřejivý třešňopeckáč - FLANELOVÝ

470
By DOrTy
Dočasně nedostupný
Bude skladem 25.04.2016

Fanda je novinka mezi hřejivými třešňopeckatými polštářky. Nejen že je to praktický fešák, je navíc ušit z úžasně veselého, a navíc jemného a měkkého flanelu české výroby, který má certifikát OEKO TEX Standard 100!

František, to je prostě kousek! Je extrémně přátelský, takže pokud si ho nastěhujete důmu, velmi rychle se spřátelí se všemi hračkami, co jich po domě nebo bytě máte! Dokonce je velmi zručný, takže si celkem rychle podmaní i různá vozítka, případně kočárky, pokud u vás nějaké najade. Za kousek kobihy je schopen panáčkovat, jen je potřeba dávat pozor aby se moc nezamatlal - v tomhle směru moc šikovnosti nepobral:o)) Jinak vám ale bude dělat jen samou radost, což se v dnešní době dost hodí:o)

Fanoušek patří do skupiny tzv. superhrdinů se speciálním zaměřením na miminka a batoláky - ve svém bříšku ukrývá polštářek z třešňových pecek, které se po zahřátí v mikrovlnné či klasické troubě optimálně přizpůsobí lidskému tělu a vyzařují příjemné přírodní teplo.

 

 

Další produkty výlohy