Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Vendelín, hřejivý polštářek z třešňových pecek

470
By DOrTy
Dočasně nedostupný
Bude skladem neznámo kdy

Vendelín je tak trošku superhrdina se speciálním zaměřením na miminka a batoláky - ve svém bříšku ukrývá polštářek z třešňových pecek, které se po zahřátí v mikrovlnné či klasické troubě optimálně přizpůsobí lidskému tělu a vyzařují příjemné přírodní teplo.

Náš superhrdina tak pomáhá ulevit od bolavého bříška, zahřát studené tlapky, případně pomoci při problémech s usínáním v postýlce.

Když si budete přát, aby vás naopak ochladil, stačí ho přemístit na pár minut do mrazáku a skvělý pomocník při horečce, či oteklých a bolavých tlapkách je opět tu:o)

Velkou předností hřejivých polštářků plněných třešňovými peckami je fakt, že je bez obav lze prát v pračce. Běžné polštářky plněné obilnými zrny do vody nesmí.

Vendelín je opravdu dost trpělivý kamarád a navíc, protože nemá ruce a dokonce ani nohy, nikde se vám nebude zbůhdarma courat:o))

Pytlík s třešňovými peckami, který kromě hlavy vyplňuje celé jeho tělíčko, se dá z Vendelína vytáhnout otvorem v zádech (to zní trochu strašidelně, ale je to jednoduché, žádná hrůza:o)

 

Vendelín je ušit z světlounce hnědého kojeneckého plyše  v kombinaci s tyrkysovou bavlněnou látkou z kolekce Ta Dot od Michael Miller Fabrics, navíc je ještě vybaven praktickou červenopuntíkovanou kapsičkou.

Vyplněn je dutým kuličkovým vláknem (hlava) a pytlíkem s třešňovými peckami o vel. cca 15x14 cm (250 g třešňových pecek).

Čumáček je z černého filcu, oči vyšity bavlnkou.

 

Údržba: všechny jeho části nemají s praním vůbec žádný problém, nejraději se koupe v mýdlové vodě, ale i v pračce při 30°C.

Velikost: v: cca 27 cm (včetně ušisek), š: cca 15 cm

 

Další produkty výlohy