Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
7

Datum otevření výlohy:
13.01.2016

FI-JI

Pod zkratkou FI-JI se skrývá partnerská dvojice Jiří Fikar a Veronika Nováková. Typickým znakem značky je, kromě čistého designu, zejména preciznost, která je doslova vidět z každého, výhradně ručně šitého, stehu.

Začátky práce s kůží se datují do roku 1999, kdy Jirka začal pokračovat v dědečkově rodinné tradici. Zprvu vyráběl kožené jezdecké a myslivecké vybavení. Změna poptávky zákazníků vedla k výrobě batohů, kabelek, peněženek, řemínků na hodinky a dalších originálních doplňků vyráběných převážně na zakázku.

V dílně nenajdete žádný šicí stroj, každý steh je šit ručně s péčí, pečlivostí a doživotní zárukou.
Výrobky jsou realizovány po konzultaci se zákazníkem podle vlastních návrhů, ale i individuálních přání. Zakládáme si na kvalitě, proto používáme vyzkoušené materiály a usně, jak z českých, tak zahraničích koželužen.

Máme za sebou několik realizací diplomových prací studentů UMPRUM z katedry užitého umění a spolupráci s módními návrháři na doplňcích k jejich oděvním kolekcím.

Produkty výlohy