Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
18

Datum otevření výlohy:
01.04.2015

FlatCat

U nás ve FlatCat milujeme zvířata a především kočky, ty naše se jmenují Čert a Káča. A protože obvykle děláme všechno pro to, aby se měly dobře, rozhodly jsme se vytvořit FlatCat.

Ta myšlenka přišla, když už po bůhvíkolikáté vytrhly svůj kočičí strom ze stropu a vyděšeně dopadly na zem. Vzpomněly jsme si, kolikrát jsme dokupovaly vylomené sloupky a marně se snažily vyčistit plyš, kterým jsou tyto fádní a nevzhledné systémy běžně obalené. Zkrátka už jsme nechtěly investovat do dalšího podobného výtvoru a začaly jsme snít. Snily jsme o vkusném a veselém nábytku pro kočky, který bude ozdobou každé stylové domácnosti, bude obměnitelný, barevný, tvarově různorodý, něco vydrží a budou si ho užívat lidi i kočky. Proto FlatCat.

FlatCat znamená kočka bytová nebo taky kočka rozpláclá. Na FlatCat se leží, rozvaluje a odpočívá, spí, mžourá i přede. Po FlatCat se nakračuje, běhá i skáče. FlatCat je pohyb, přirozenost a hravost.

Produkty výlohy