Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
1

Datum otevření výlohy:
19.02.2015

jsem

Jsem tvoří hlavně šperky a žárovky tištěné na 3D tiskárně. Šperky jsou založené na průhlednosti a neobvyklém třpytu vytištěného materiálu, Jsou lehoučké a dostatečně odolné pro běžné nošení.Tvary hledáme tak, aby byly zajímavé a originální na pohled a příjemné na nošení. Chceme aby byly naše šperky nápadné a lehce extravagantní, ale zároveň i vhodné k dennímu nošení a aby se daly dobře kombinovat s různým oblečením. Od počátku také musíme dávat pozor, aby vymyšlený tvar bylo možné vytisknout. Některé tvary se totiž mohou při tisku začít bortit, nebo ohýbat.

Jsme designéři, kutilové, výtvarníci, manželé a rodičové dvou děťátek.

Jolana Vodička Šornerová 
Absolventka VŠVU v Bratislavě.
Návrhářka tvarů, barevných kombinací a doplňků, malířka akvarelů, fotografka výtvorů i rodinných fotografií. Učí na střední umělecké škole, organizuje rodinu, nakupuje, někdy vaří, běhá po lesích, příležitostně píše blog a tvoří hračky pro děti. 
Od jak živa tíhne k umění, designu, porcelánu a zasněženým krajinám.

Jindřich Vodička
Absolvent VŠUP v Praze.
Stará se o většinu technických věcí, které výroba obnáší. Je nadšenec počítačů a nových technologií, staví chatičku pro rodinu, opravuje a lepí vše co se doma porouchá. Jinak se zabývá interaktivním designem a reklamou.

3Dtiskárna  podívejte se na tiskárnu při práci 
https://www.youtube.com/watch?v=E14mqICvUTY

Produkty výlohy

jsem
300
Dočasně nedostupný Doprava zdarma