Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Minimalistický designový tulkáč pro děti i dospělé . Do interiéru jako dekorace , zároveň měkoučký polštářek na cestu i na doma . Sbal tulkáča na cestu a nebudeš litovat , nebo se s ním tulkaj doma . Velikost: (cca):  43 x 25 cm.  

Čauky - mňouky , já jsem kočka Koto . Sice na to možná nevypadám , ale ve skutečnosti jsem superhrdina- takový že fakt opravdový . Mou tajnou zbraní je můj dlouhatánské ocas . Dokážu se jím zachytit o strom či poličku a pokud budeš můj parťák , můžeš mě za mé chvostisko chytit a použít jako mojkacie kladivo . Thor se bude moci jít schovat . Pocházím z ještě neobjeveného a čarokrásného ostrova Kotoland . V jeho neposkvrněné přírodě se nacházejí ty nejkvalitnější bavlnovníky , z nichž papaji všechna zvířátka na Kotonlande . Jsme tedy plní krásné heboučké bavlnky . Vyber si mě jako parťáka a spolu budeme tou najlepšejšiou superhrdinskému dvojkou .

 

Další produkty výlohy