Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Černé části jsou z eloxovaného hliníku, tělo a víčko z dřeva Kafrovníku, vnitřní výztuhy z mosazi. Všechny součásti kromě magnetů vlastnoručně vyrábíme, hrot pochází z Německa. Dřevo je z recyklovaných zdrojů, nepodporujeme kácení exotických stromů.

Konstrukce pera je lehká, funkční a díky magnetickému zavírání také velmi praktická a návyková. V otevřeném stavu je pero hladké, což umožňuje úchop v libovolné výšce, přitom je dobře vyvážené díky hliníkovému gripu a dlouho odolává zasychání. Pero dodáváme včetně plstěného pouzdra.

Do pera pasují standardní bombičky nebo může být osazeno konvertorem pro plnění z kalamáře. Ocelový hrot s iridiovou špičkou je možné dodat v jedné ze 3 různých tlouštěk - tenký (F), střední (M), silný (B), v pozlacené variantě pak tenký (F), střední (M). Pero dokážeme opatřit i kuličkovým hrotem. Nebojte se na cokoliv zeptat, rád poradím.

Od roku 2015 máme za sebou přes 700 kusů na míru vyráběných dřevěných per a několik stovek per kovových a namáčecích.

Tvořené na míru

Pero je možné opatřit monogramem, je možné zvolit typ, barvu a tloušťku hrotu a typ plnění.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy