Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
2

Datum otevření výlohy:
12.03.2017

Keporkak Furniture

• Aktuálně je dodací lhůta pro odeslání objednávek 3-4 týdny •

Značku KEPORKAK FURNITURE založila dvojice produktových designérů Ondřej a Martina. V našem ateliéru společně vymýšlíme a vyrábíme originální kousky nábytku a doplňků ze dřeva, které jinde zaručeně neseženete. Naprostá většina z nich totiž existuje v jediném kuse! Staňte se s námi součástí příběhů, které mohou pokračovat i u Vás doma.

O tom, jak se tvoří ve dvojici, jestli se náhodou při tvoření nepereme a kde dobíjíme energii, se dočtete v tomto rozhovoru.

S nadšením si také hrajeme se starým a léty používaným nábytkem a upravujeme ho do podoby nám blízké. Tyto letité kousky vracíme zpět do života a obnovujeme je pro běžné užívání. Rádi pracujeme se starým dřevem, přírodními oleji a vosky. V naší tvorbě vždy hledáme vtipná a netradiční řešení.

Přečtěte si více z našich příběhů a cest za nábytkem. Sledujte také naše každodenní malé příběhy na sociálních sítích InstagramFacebook či Pinterest

Těšíme se na vás! ♥

Produkty výlohy