Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Zimní hřejivá deka COP

Zimní hřejivá deka COP
1 230
By LittleEye
Skladem 5 ks
Zvolená varianta

Deka:

Dle zájmu lze zhotovit tyto rozměry:

A) 80cm x 80cm +- 5%, 0-1 rok děťátka

B) 80cm x 100cm +- 5%, 1-3 rok děťátka

C) 80cm x 115cm +- 5%, 3-6 let děťátka

Materiál: 50% bavlna, 50% akryl, Podšívka, zimní varianta: Mikrofleece, Microfleec je příjemně hřejivý a pletenina krásně vzdušná. Miminku nebude chladno a zároveň se nebude zbytečně přehřívat.

 

Doplňující informace - deka:

Dětská zateplená pletená deka, vzor COP

Hodí se pro chladnější podzim, zimu a začínající jaro. Výborné jako přikrývka do kočárku, autosedačky či postýlky.

Tuto pletenou deku lze doplnit dalšími produkty. Naleznete v naší další nabídce Littleeye.

Deka je nabízena ve smetanové barvě, nicméně lze zhotovit v dalších 17 barevných variantách. Ucelenou barevnou paletu, ze které můžete vybírat. Naleznete v našich Novinkách: Barvy LittleEye – označené logem.

 

Bezpečná textilie:

Deky i polštářek se pyšní označením: Bezpečná textilie. Jsou ideální i pro děti a miminka s citlivou pokožkou. Vše je upleteno z velmi kvalitních německých materiálů, které mají certifikáty OEKO-TEX(R) 100 a 1000. Více se o certifikátu dozvíte zde: Certifikace OEKO-TEX.

 

Informace:

Prát lze zcela běžně v pračce při teplotě 30°C, jednotlivé výrobky jsou úmyslně vyráběny tak, aby snesly časté praní a používání. Stále drží svůj tvar i barevnost. Sušení doporučujeme ve vodorovné poloze, nedoporučujeme sušičku.

Další produkty výlohy