Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Zimní souprava, vzor COP, zelená

Zimní souprava, vzor COP, zelená
1 392
By LittleEye
Skladem 5 ks
Zvolená varianta

Milujte tuto deku jako milujete svého chlapečka. Krásně Vám doladí výbavičku Vašeho malého prince a miminko samotné skvěle zahřeje. Zahalte svého chlapečka do pletené deky a hřejivého mikrofllece...

 

Deka

Dle zájmu lze zhotovit tyto rozměry:

A) 80cm x 80cm ± 5%       0-1 rok děťátka

B) 80cm x 100cm ± 5%     1-3 rok děťátka

C) 80cm x 115cm ± 5%     3-6 rok děťátka

Materiál: 50% bavlna, 50% akryl, Materiál: 50% bavlna, 50% akryl, Podšívka, zimní varianta: Mikrofleece, Microfleec je příjemně hřejivý a pletenina krásně vzdušná. Miminku nebude chladno a zároveň se nebude zbytečně přehřívat. 

 

Polštářek:

Barva bílá, materiál 100% bavlna, rozměry š30 x v25cm, výplň 100% polyester (duté holofilové vlákno), při praní v pračce max. otáčky 400.

 

Pletený povlak na polštářek:

Materiál 50% bavlna, 50% akryl, rozměr š30 x v25cm, praní v pračce na 30°C, sušit nejlépe ve vodorovné poloze.

 

Složení celé soupravy:

Zimní pletená deka, vzor COP,

Polštářek pro miminko s pleteným povlakem, vzor COP

Hodí se pro podzimní a zimní dny. Výborná jako přikrývka do kočárku, autosedačky či postýlky.

Tuto soupravičku lze doplnit o další produkty, naleznete v naší nabídce LittleEye.

Soupravička je nabízena v jemně zelené barvě, nicméně lze zhotovit v dalších 17 barevných variantách. Ucelenou barevnou paletu, ze které můžete vybírat. Naleznete v našich Novinkách: Barvy LittleEye – označené logem.

 

Bezpečná textilie:

Deka i polštářek se pyšní označením: Bezpečná textilie. Jsou ideální i pro děti a miminka s citlivou pokožkou. Vše je upleteno z velmi kvalitních německých materiálů, které mají certifikáty OEKO-TEX® 100 a 1000. Více se o certifikátu dozvíte zde: Certifikace OEKO-TEX.

 

Informace:

Na každý výrobek je všit textilní štítek (obsahující informaci o složení, materiálu, doporučené praní a sušení). Štítek je všit nezávislým stehem a lze jej v případě potřeby pohodlně odstranit poškození výrobku.

Další produkty výlohy