Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Kolekce TAURUM vznikla jako reakce na několik událostí ve světě, které mě nutily k zamyšlení, a proto se mojí největší inspirací stalo lidstvo. Vytvořila jsem kolekci Taurum, která umělecky znázorňuje celou histroii lidstva. Od pravěku přes starověk, středověk,  temné období 1. a 2. světové války, až po  dnešní svět a budoucnost. Celá kolekce nese název silného, tvrdohlavého a respekt budícího zvířete TAURUM - býk, protože právě těmito vlastnostmi mi nejvíce připomínal lidstvo. Celá kolekce je potištěna různými postavami býka, které jsou vždy konkrétně formulovány pro určitou etapu.

Tento deštník s názvem CONFUSIO zastupuje období starověku. Představuje propojený systém tohoto období, kdy se sebou vše souviselo a tvořilo dohromady velmi propojený systém, díky němuž vznikaly státy a různé civilizace.

Popis tvorby:

Nejdříve vznikla myšlenka, kterou jsem si v ruce nakreslila, následně převedla do grafické podoby a potiskla sublimačním tiskem na nepromokavou bílou textili. 

Další produkty výlohy