Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Kolekce TAURUM vznikla jako reakce na několik událostí ve světě, které mě nutily k zamyšlení, a proto se mojí největší inspirací stalo lidstvo. Vytvořila jsem kolekci Taurum, která umělecky znázorňuje celou histroii lidstva. Od pravěku přes starověk, středověk,  temné období 1. a 2. světové války, až po  dnešní svět a budoucnost. Celá kolekce nese název silného, tvrdohlavého a respekt budícího zvířete TAURUM - býk, protože právě těmito vlastnostmi mi nejvíce připomínal lidstvo. Kolekce je potištěna různými postavami býka, které jsou vždy konkrétně formulovány pro určitou etapu. 

Tento deštník s názvem VACATIO je inspirovaný budoucností. Představuje technologicky propojený systém, který zobrazuje hlava jednoho roboto - býka, jež se skládá z několika dalších malých hlaviček. Zároveň stejně opakující hlavy symbolizují masovou výrobu a vymývání hlav pro jednotný názor. 

Další produkty výlohy