Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Stínítko na lampu Pivoňka - stolní/stropní

1 104
By Madeforhome
Dočasně nedostupný
Bude skladem neznámo kdy

Stínítko na stolní lampu o průměru 30 cm a výšce 21 cm.

Vyrobeno z nehořlavého materiálu, který splňuje veškeré normy určené pro svítidla. Potaženo látkou.

Do objednávky uveďte zdali si přejete stínítko pro stolní nebo stropní využití.

V případě zájmu možno jiný odstín látky nebo jiný motiv tisku.

K závěsné variantě stínítka doporučujeme zakoupit i rozptylovač světla

UPOZORNĚNÍ: na fotografii je zobrazená rozsvícená lampa. Zvolený druh žárovky (síla, studené nebo teplé svělo) ovlivňuje výslednou barvu stínítka. Foto je proto pouze ilustrační.

Na stínítku jsou celkem tři velké květy, detail látky na druhé fotografii.

Dodací lhůta je orientační, závisí na složitosti zakázky. Pokud si vyberete látku z naší nabídky, počítejte prosím, že látku musíme nejprve objednat (cca 14dni) a teprve pak můžeme začít vyrábět.

Vzhledem k několika prodejním kanálům nemusí být zde uvedená dodací doba aktuální, informujte se proto prosím před nákupem. Obratem Vám sdělíme aktuální stav. Děkujeme.

 

Tvořené na míru

Dokonalé doladění interiéru - Praktická i estetická užitná hodnota - Výběr z tisíce vzorů látek - Vyrábíme i z Vámi dodaných látek - Originální potisky a náměty, které jinde nenajdete - Stínítka různých velikostí a tvarů - Stínítka lze vyrobit pro stolní ale i stropní využití - Nehořlavý materiál splňující veškerá bezpečností kritéria - Stínítka pasují na všechny podstavce evropských formátů, včetně UK - Množstevní slevy pro restaurace, kavárny apod Stínítka můžeme na zakázku vytvořit i v jiných velikostech a tvarech. Informujte se prosím na možnosti. Stínítka vytvoříme i z Vámi dodaných látek. Potřebný rozměr na tuto velikost je cca 100x26 cm. Stínítka vytvoříme i z jakékoliv látky z naší nabídky, plus jsme schopni nabídnout další tisíce vzorů látek, které nenabízíme v metráži. Nabídku zašleme dle Vašich požadavků.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy