Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Stínítko na stolní lampu o průměru 30 cm a výšce 21 cm. Vyrobeno z nehořlavého materiálu, který splňuje veškeré normy určené pro svítidla.

Stínítko je vyrobeno ze světle zelené látky s šedivo hnědou patinou.

Látku jsme pak potiskli velkými zajíci. Celkem jsou na stínítku 3 zající. 

Rozsvícená lampa velmi zajímavě prozáří látku a navodí úžasnou atmosféru.

Lampičku lze vyrobit i v jiném odstínu. Nádherný a jedinečný kousek pro Váš domov.

Vzhledem k několika prodejním kanálům nemusí být zde uvedená dodací doba aktuální, informujte se proto prosím před nákupem. Obratem Vám sdělíme aktuální stav. Děkujeme.

 

Tvořené na míru

Dokonalé doladění interiéru Praktická i estetická užitná hodnota - Výběr z tisíce vzorů látek - Vyrábíme i z Vámi dodaných látek - Originální potisky a náměty, které jinde nenajdete - Stínítka různých velikostí a tvarů - Stínítka lze vyrobit pro stolní ale i stropní využití - Nehořlavý materiál splňující veškerá bezpečností kritéria - Stínítka pasují na všechny podstavce evropských formátů, včetně UK - Množstevní slevy pro restaurace, kavárny apod Stínítka můžeme na zakázku vytvořit i v jiných velikostech a tvarech. Informujte se prosím na možnosti. Stínítka vytvoříme i z Vámi dodaných látek. Potřebný rozměr na tuto velikost je cca 100x26 cm. Stínítka vytvoříme i z jakékoliv látky z naší nabídky, plus jsme schopni nabídnout další tisíce vzorů látek, které nenabízíme v metráži. Nabídku zašleme dle Vašich požadavků. Dodací lhůta je orientační, závisí na složitosti zakázky. Pokud si vyberete látku z naší nabídky, počítejte prosím, že látku musíme nejprve objednat (cca 14dni) a teprve pak můžeme začít vyrábět. Máte speciální požadavek, napište nám!

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy