Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Pikle

O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
8

Datum otevření výlohy:
20.01.2017

Pikle

Kufříky, do kterých se vejde celý svět, nabízí nesčetné možnosti zábavy a vybízí dětskou fantazii k akci! Panenky ze surového dřeva jako z dob našich babiček vás zvou do svého světa a čekají na dětskou imaginaci, díky níž konečně ožijí. Nechte děti objevovat svět po svém. Nechte je tvořit imaginární světy a promlouvat za jejich postavy. Vyrostou z nich silní a sebevědomí lidé. Nechte je ozdobit pokojíček v kufru dle libosti, nechte je nastrojit panenky do barevných šatů, nechte je stavět nábytek nesmyslným způsobem…Protože právě k tomu tyhle kufříky slouží!

Celý kufříkový projekt je jen a jen česká práce! Kufříky pro nás vyrobila tradiční česká firma Kazeto. Nádherné ilustrace Markéty Jinochové zdobí kufříky zvenčí, ale také zevnitř díky nálepkám, které si děti mohou libovolně rozmístit do vznikajícího pokojíčku. Nábytek navrhli designéři z EP studia. Za nápadem a realizací stojí Jana Rucká (Pikle)

Produkty výlohy