Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
21

Datum otevření výlohy:
01.10.2019

POKETO

Když ti něco chybí, tak si to vytvoř sám. Tímto heslem jsme se řídily a řídíme dodnes. Jakmile se nám - třem matkám - narodily děti, začaly nám chybět různé pěkné a praktické věci. Třeba malé lehké knížky na cesty. Znaly jsme je ze zahraničí, ale v Česku aby rodič k doktorovi nebo na dovolenou tahal velké knížky v pevných vazbách. Tak vznikla idea kapsy, neboli pocket-a, čili Poketa. A také první miniknížky. Od prvních slov, až po delší texty i pro předškoláky.

Následoval zájem o písmena, první školní docházka a s nimi i náš plakát české abecedy. A barevné kartičky. A černobílé kartičky, ať si děcka vytvoří svojí vlastní designovou sadu abecedy. Škola hrou.

A protože samy rády tvoříme, vymýšlíme vystřihovánko-omalovánky, aby děti samy zapojily vlastní fantazii a kreativitu. Nově se věnujeme také deskohraní, v podobě Houbohry.

Shrnutí na závěr: Poketo je malé nakladatelství (nejen) pro děti. Naše zásady jsou jednoduchost, estetičnost, zábava a kreativita i v učení. 

Made in Karlín/Berlín.

Produkty výlohy