Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Tento unikátní dekorační polštář / povlak na polštář naprosto jedinečně oživí Váš domácí interiér. Polštář je vyroben z vysoce kvalitního a odolného materiálu (směs polyesteru a bavlněné příze). Dokonale zaujme nejen svými jedinečnými barvami, ale i originálním geometrickým motivem inspirovaným skutečným obrazem malířky Petry Skopalové.

Motiv obrazu je digitálně natištěn na obě strany povlaku poštáře, je ručně stříhán i sešíván. Veškeré stehy a více zatěžované partie jsou dvojitě prošity a zaručují tak prvotřídní kvalitu a trvanlivost výrobku. Povlak na polštář je opatřen všitým zipem pro snadnou manipulaci i údržbu. Polštář tak díky svému kvalitnímu zpracování i materiálu působí velice luxusně a zaujme na první pohled.

Každý polštář je vyráběn v USA, vždy v limitovaném počtu, čímž je i nadále zachována originalita a unikátnost původního uměleckého díla.

Obraz, který je na povlaku reprodukován se jmenuje SVOBODA. 

Povlak na polštář má rozměr 50 x 50 cm. Po předchozí dohodě je možné dodat i s vnitřní výplní (konečná cena polštáře pak bude navýšena o 100,- Kč)

 

Další produkty výlohy