Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
29

Datum otevření výlohy:
07.02.2015

rumtuntun

 Ilustrátorka a animátorka. Vystudovala design na ASP v Poznani a animaci na FAMU. Pohybuje se v ilustrací a autorské i volné tvorbě. Věnuje se tvorbě knih, a to zejména autorských, s důrazem na jejich výtvarnou stránku. Její knížka Brokolicová polévka byla v roce 2011 součástí výstavy Nejkrásnější české a slovenské dětské knihy. 

Miluje nakladany hermelin, správně proporce, hračky na kliček, slunce, Švankmajera, Norshteyna, bratry Quay, Larssena, Burtona, Wese Andersona, Olivera Jefferse, Blu, Michela Gondryho, Tildu Swinton, vůni tiskařské barvy, pop-up knížky, výzvy, vůně moře, změny, všechny stromy světa, hrušky s nivou a ořechy, hudbu, společnost, dotýkát se papíru, parkur, vino, pistacie, mango, prsiutto s rukolou.

Nemá ráda lež, drobky v posteli, lhostejnost, kmín, nudu, Hurvínka, předsudky, českou dechovku, klauny, tlačenku, špatné proporce, nafukovaní balonků,  zápach v MHD.

Produkty výlohy