Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

TÉMA ČÍSLA: VĚČNÉ MLÁDÍ

VYDÁNÍ 10 JE VĚNOVÁNO MLÁDÍ: OCHUTNEJTE NÁŠ TAJNÝ ELIXÍR Z TÉMAT, KTERÁ VÁS VRÁTÍ DO ČASŮ BEZSTAROSTNOSTI A DONUTÍ VÁS SE ODVÁZAT!

V tomto čísle vám přinášíme elixír mládí v podobě koktejlu témat, která vás donutí, alespoň doufáme, se vrátit do časů bezstarostnosti a her a odvázat se. Jestli budete mít nutkání se bránit, přemožte se, protože hrát si je zdravé a hlavně zábavné, jak nás přesvědčily děti, se kterými jsme v rámci dvoudenního workshopu vytvořili malované pokojíčky jako z pohádky. Do dětství vás zaručeně vrátí foto story věnovaná české tradici letních dětských táborů. Vzpomenete si na všech 13 bobříků a víte, co patří do ‚kápézetky‘? Trochu nostalgie ve vás možná vyvolají i vystřihovací oblékací panenka a foto procházka po atrakcích Matějské pouti. Pokud si i přesto budete stále ještě připadat moc dospělí, je tu jistota v podobě čerstvého chlebu s máslem a malinovou marmeládou!

Specifikace: jazyk / angličtina, 160 stran, formát A4, 140 gr papír

Další produkty výlohy