Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
9

Datum otevření výlohy:
20.06.2016

ŠPERK - PROCHÁZKA

TOMÁŠ PROCHÁZKA

Věnuji se převážně tvorbě autorských šperků a artefaktů z drahých kovů a kamenů. Šperky vychází z principu prostoru, který je uchopen a přetaven do jedinečných šperků, které umocňují krásu nositele i světa kolem. Jejich technicistní až industriální zjev, může navozovat atmosféru prastarých strojů, či bytostí neznámého původu. Přez tyto vlastnosti, ale mají vždy lidský rozměr a cit.Proto není vyjímečné, že se mezi subjektem a objektem může zrodit důvěrný vztah. Kromě krásy jsou šperky též nositelem myšlenky, citu, názoru a kultivovanosti.

Žiji a pracuji v Turnově, kolébce šperku. Šperk je má láska, mé vyjádření ke světu. Zabývám se jím více jak dvacet let.Většina šperků je vyrobena ze stříbra nebo zlata, nezřídka jsou doplněny jak přírodními tak syntetickými kameny. Veškeré šperky jsou originály, vyrábím je převážně technikou lití do ztraceného vosku, kde vždy voskový originál vyhoří a nahradí ho drahý kov. Veškeré šperky jsou opuncovány dle zákona o puncovnictví.

Produkty výlohy