Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
15

Datum otevření výlohy:
04.04.2015

Svatební dílna Kateřina Ri.

Svatební dílna Kateřina Ri.

Svatební dílna Kateřina Ri. je tvůrčí dílnou Kateřiny Rindové, absolventky uměleckých oborů středoškolského a vysokoškolského studia.

Svatební přípravy jsou nezapomenutelným obdobím v životě snoubenců plném plánování a představ. Na začátku každé realizace je nejdůležitější koncepce (svatby, oslavy aj.), od té se odvíjí styl jednotlivých prvků a dodavatelů (svatba na zámku, svatba na zahradě, tématická svatba, tématická oslava apod.). V případě zájmu mohu snoubencům nabídnout své služby a navrhnout jim koncepci svatby dle jejich osobností, zájmů a vkusu.

Snoubencům nabízím prodej, návrh a realizaci svatebních oznámení, pozvánek ke svatebnímu stolu, jmenovek, menu, poděkování rodičům, svatební knihu přání, desky na oddacé list, návrh svatebního dortu, výzdobu svatebního stolu, dekorace ... ale také přání, pozvánky na oslau narozenin, fotorekvizity apod. V případě zájmu mohu vyrobit i další výrobky dle Vašeho přání.

Zájemcům z okolí Hradce Králové a Havlíčkova Brodu nabízím možnost osobního setkání.

 

Děkuji za návštěvu v mém obchůdku a přeji krásný den.

Kateřina

 

 

Produkty výlohy