Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby
O mně / O nás Akce / Novinky Od nás k Vám Slovní hodnocení
Hodnocení:

Počet výrobků v nabídce:
11

Datum otevření výlohy:
08.03.2015

tereza vu.

 

Tereza Vu je absolventkou magisterského studia na známé London College of Fashion.  

Ve svých  posledních kolekcích se soustředí především na tvorbu dámského prádla, plavek, ale i svatebních a večerních šatů.  Společným znakem jejích prací je práce s detailem a použití luxusních hedvábných tkanin jako saténu, organzy, šifonu, krepdešínu, žoržetu nebo krajky.

Většina modelů je na první pohled velmi jednoduchá, ale při detailnějším pohledu vynikne zcela striktní geometrická konstrukce. Návrhářka umocňuje minimalistický design použitím různorodých konstrukčních prvků, panelů a vsádek.  Průsvitné části střídá s neprůsvitnými, matné s lesklými, hladké plochy zdobí sklady či sámky.  Své modely navrhuje tak, aby především upozornila na ženské siluety  a zpravidla používá prvky, které smyslnost přirozeně podtrhují.  Jednak použité materiály a jednak konstrukce střihů navozují nositelkám pocit lehkosti a odhmotnění.

S její tvorbou se mohli setkat navštěvníci některého z Mercedez Benz Prague Fashion Weekendu, Grace’n’Glamour, Luxury for Fair, Design Supermarketu a dalších akcí.

Produkty výlohy