Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Luxusní dámský batoh s estetikou elegantní kabelky. Ruční potisk dvojkapsy metalickými barvami dává batohu nezaměnitelný rukopis originálu. V kombinaci se bronzovou kůží a ladící nepromokavou podšívkou je tohle jasná volba pro ženy průkopnice, které milují výrazný design a nebojí se vynikat. 


Batoh je ušit z vysokogramážního stanového plátna, které vyniká svou odolností vůči dlouhodobé zátěži a přirozenou lehkou voděvzdorností. Potisk kvalitními textilními barvami. Tepelná fixace zaručuje nesmývatelnost barev.

Polstrovaná záda. Nepromokavá podšívka (100% PAD).

Dvouvrstvá klopna - plátno, kůže

Zavírání na 2 kožené řemínky a sedlářský knoflík 

Regulovatelná délka popruhů, kovové posunovače

Kapsy vnitřní: 1 menší na zip, 1 velká kapsa na tablet/laptop

Kapsy vnější: 2 přední potištěné (zavírání na suchý zip), boční plátěná kapsička, druhá bočnice opatřena širokou pevnou gumou ve 2 pásech (pro upevnění láhve, deštníku)

 390 x 330 x 120mm (VxŠxH) 

Vyrobím pro vás do 14 dnů.

 

 

Tvořené na míru

Chcete pozměnit velikost, způsob zavírání (karabiny vs. sedlářský knoflík )nebo přemýšlíte třeba o stříbrné variantě? Napište mi a domluvíme se :) Drobnou úpravu lze uvést do poznámky přímo v objednávce.

Svoje věnování čí přání uveďte do poznámky v objednávce nebo napište předem autorovi.

Další produkty výlohy