Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Teepee Dots

mini
3 200
By Vigvam design
Dočasně nedostupný
Bude skladem neznámo kdy
Zvolená varianta

Teepee v bílém provedení, celé pokryté krajkou s drobnými puntíčky, dodá sváteční atmosféru každému pokojíčku a výborně se hodí i na výjimečné příležitosti jako jsou oslavy narozenin nebo svatby :)

Dřevěné latě, polstrovaná podlážka a dva polštářky v ceně!

Tento kousek má jednoduchý design doplněný bavlněnými střapci na zavírání vchodu. Stejné teepee u nás můžete zakoupit také ve variantě s peříčky nebo barevnými vlaječkami ve špičce. Obě najdete v naší výloze.

Díky krajkovému potahu odolává i bělostné teepee dobře opotřebení i běžnému znečištění, v případě potřeby je možné teepee vyprat.

Všechna naše teepee jsou vybavena nenápadnými patenty, pomocí kterých snadno otevřete vchod a především jimi upevníte podlážku k všitým lištám stanu, tak aby ho Vaši malí indiáni a princezny ani při nejdivočejší hře nemohli převrhnout.

V nabídce najdete čtvercovou nebo větší pětiúhelníkovou variantu a také varianty BIG a MINI!

Rozměry:

Čtevrcové teepee: podlážka 110 x 110 cm, výška stanu 145 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Pětiúhelníkové teepee: průměr podlážky 140 cm, výška stanu150 cm, délka dřevěných latí 180 cm

Mini teepee: podlážka 100 x 100 cm, výška stanu 135 cm, délka latí 170 cm.

BiG teepee: průměr podlážky 170 cm, výška stanu 175 cm, délka latí 230 cm (pokud máte zájem o teepee Big napište nám, rádi Vám ho vystavíme na míru).

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo přání, neváhejte nás kontaktovat!

Další produkty výlohy