Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více OK

To nejlepší z designové tvorby

Diáře mají všechno, co je potřeba - kalendář, týdenní rozdělení a jména a svátky (cz + sk). Chtěla jsem, aby byl pozitivní, na majitele působil jako pohlazení. Nechtěla jsem tlačit na pilu něčím motivačním, citáty, který vybízejí k akci, i když má člověk zrovna pomalejší nastavení. Mou představou nebylo udělat diář, v kterém bude jen místo na zapsání úkolů, co je třeba udělat a co už stejně nestíhají. Nechtěla jsem stres. Naopak - chtěla jsem zpomalit. Zaměřit se dovnitř víc než ven. Povzbudit. Povzbudit spíš než motivovat. Protože v porovnání s vesmírem jsou všechny ty neodkladné úkoly a většina starostí téhle rychlé doby malinkými. Důležitější jsme my. Naše sny a radost a taky klid, který je nedostatkovým zbožím.

Diáře jsem navrhla, nakreslila, napsala... Všechno vlastníma rukama, každý tah, každý písmenko a každou čárku. Při malování obálky jsem byla od hvězdného prachu já, stůl i podlaha. Doufám, že vám přinese radost!

Další produkty výlohy